GREEN PEEL


Green Peel je biologická metoda olupování pokožky, jejím základem je bylinková směs.

- podporuje elasticitu pokožky

- celkově zlepšuje kvalitu pleti, vyhlazuje vrásky a jizvy

- stahuje póry, omezuje tvorbu kož. mazu a výborně čistí problematickou pleť

 

Jak ošetření probíhá?

První den proběhne aplikace bylinkové směsi na ošetřenou oblast. Během kůry dojde k mírnému „obroušení“ povrchových vrstev kůže a ke zlepšení prokrvení. Po ošetření je pokožka mírně zarudlá, pocit jako lehké popálení od slunce. Třetí až čtvrtý den dojde k odlupování povrchových vrstev pokožky.

Po celou dobu olupování se vyhýbáme vodě! Pátý den dojde k ošetření dalšími produkty z komplexního programu Green Peel, kdy kosmetička odstraní zbytky odumřelé pokožky. Zregenerovaná pokožka je svěží, čistá a omlazená. Ošetření lze provést znovu v odstupu 2-3 týdnů.

 

Kontraindikace

Alergická, velmi citlivá pleť, tenká pokožka s teleangiektasemi (žilky v obličeji), kožní onemocnění, bakteriální hnisavá onemocnění (impetigo), herpes, chřipka, neurodermitida (atopický ekzém).

Hluboký bylinkový peeling     3500 Kč

Ošetření po Green Peelu     1100 Kč

 

GREEN PEEL® Energy
Povzbudí tvou pleť

Toto ošetření přírodními bylinkami viditelně dodává energii a regeneraci pleti. Napomáhá redukovat problémy pleti související s věkem. Použití tohoto ošetření je vysoce doporučeno pro pleť narušenou a znečištěnou.

1850 Kč

 

GREEN PEEL® Fresh-Up
Rozzáří tvou pleť

Toto ošetření je pro všechny klienty, kteří chtějí o něco více, okamžitě viditelný účinek nebo jako léčivé ošetření. Pokožka získává růžový vzhled, působí odpočatým a zářivým dojmem.Proto je toto ošetření klasický „date tuner“ - když si přejete vitální pleť zejména kvůli nějakému důležitému dni - např. na oslavu. Kromě toho se jedná o ideálního pomocníka proti předčasnému stárnutí pleti a ztrátě pružnosti - a to i v době, kdy Vaše pleť ještě nevykazuje žádné viditelné známky stárnutí.

1850 Kč