KOSMETIKA


Pro ty, kteří to s krásou myslí vážně
Značka ALISSA BEAUTÉ zahrnuje přírodní dermokosmetiku vytvořenou v Itálii. Profesionální produkty pleťové kosmetiky, zajistí kompletní ošetření pokožky. Nabízí několik linií pro všechny typy pleti , které lze různě kombinovat. To umožňuje vytvoření individuálního ošetření pro každou klientku. Kosmetické řady této kosmetiky využívají zcela jedinečných přírodních látek, jako jsou extrakty z exotického ovoce, mořských řas a blahodárných bylin. Většina produktů není chemicky konzervována a parfemována, čímž se předchází nežádoucím reakcím.Aqua - zaměřené pro suchou a dehydratovanou pleť

Odlíčení a tonizace pleti, úprava obočí, vital peeling, změkčujicí balzám, hloubkové čištění (manuálně v kombinaci s uz. špachtlí), masáž, booster dle pleti, maska, krém.

1050 Kč

 

Pure - zaměřené na mastnou pleť se sklonem k tvorbě akné

Odlíčení a tonizace pleti, úprava obočí, mořský peeling, změkčujicí balzám, hloubkové čištění (manuálně v kombinaci s uz. špachtlí), ozonizér, booster dle pleti, maska, krém.

1150 Kč

 

Delicate - pro citlivou pleť a pleť se sklonem ke kuperóze

Odlíčení a tonizace pleti, úprava obočí, vital peeling, změkčujicí balzám, hloubkové čištění (manuálně v kombinaci s uz. špachtlí), zklidňující masáž, booster dle pleti, maska, krém.

1150 Kč

 

Platinum– péče pro matnou pleť s rozšířenými póry a nejednotným tónem

Odlíčení a tonizace pleti, úprava obočí, mořský peeling, změkčujicí balzám, hloubkové čištění (manuálně v kombinaci s uz. špachtlí), masáž, booster dle pleti, oční a obličejová maska, krém.

1150 Kč

 

Longevity – Anti-Aging péče 40+

Odlíčení a tonizace pleti, úprava obočí, peeling, změkčujicí balzám, hloubkové čištění (manuálně v kombinaci s uz. špachtlí), masáž, booster dle pleti, oční a obličejová maska, krém.

1250 Kč

 

Pánské kosmetické ošetření

990 Kč

Cookies používáme ke zlepšení uživatelského komfortu. Vyberte si, které soubory cookies nám povolíte používat.